Kereskedelmi értékesítő - Budapest és Pest megye

  • Cég neve

    SIKA Hungaria Kft.

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Pest megye

  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Beiskolázási támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Rugalmas munkaidő
  • Biztosított eszközök

    • Tablet
    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Területhez tartozó kereskedelmi vevők látogatása, meglévő kapcsolatok ápolása, vevői igények felmérése és közös fejlesztési tervek elkészítése a partnerekkel;
  • A boltokban kihelyezett áruk és polcok monitorozása, a forgalom fejlesztése;
  • Új vevők felkutatása, akvirálása és a területhez tartozó vevők forgalmának kezelése, ellenőrzése;
  • Az üzletágvezető által meghatározott forgalom megvalósítása a cég céljainak, üzletpolitikájának megfelelően;
  • A vevők alkalmazástechnikai, szakmai tanácsokkal való ellátása

Elvárások

  • Közép vagy felsőfokú szakirányú végzettség (építő, építészmérnöki, gépészmérnöki ill. kereskedelmi);
  • B kategóriás jogosítvány;
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek;
  • Alap/középfokú angol nyelvismeret;
  • Ügyfélorientált hozzáállás;

Előnyt jelent

  • Tapasztalat építéskémiai termékek értékesítésben
  • Salesforce vagy más CRM rendszer használatában való jártasság

Amit kínálunk

  • Piacvezető termékekkel és megoldásokkal való tapasztalatszerzés egy stabil, svájci márka képviselőjeként;
  • Szakmai tréningek és tapasztalt, nemzetközi csapattal való együttműködési lehetőség;
  • Betanulás biztosítása (terület, termékkörök, ügymenet és ügyfelek megismerése);
  • Versenyképes juttatási csomag (céges autó, mobiltelefon, laptop, tablet, cafeteria nettó 40.000 ft / hó, bónusz, 13. havi fizetés)

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények

Céginformáció

A Sika megbízható, innovatív, fenntartható és tartós megoldásokat kínál az építőiparban és az ipari ragasztástechnikában. Vezető szerepet töltünk be a vízszigetelés, építőipari tömítés, ragasztás és szerkezetmegerősítés területén. A Sika megoldások egyfajta minőségi védjegyet jelentenek, melyekre minden munkavállalónk és ügyfelünk számíthat.

Building trust: bizalmat építünk – ez a jelszavunk