Kereskedelmi eladó

  • Cég neve

    Sportreklám Kft.

  • Munkavégzés helye

    1148 Budapest, Róna utca 5-7.

  • Fizetés

    Bruttó 380e - 400e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Rendelés felvétel:
    • az üzletben a vevők kiszolgálása
    • webáruházunkban vagy e-mail-ben érkezett rendelések rögzítése és ezzel kapcsolatos levelezések
  • Rendelések összeállítása és teljes körű ügyintézése a kért határidőre.
  • Futár cég felé csomagfelvétel rendelés.
  • A vevői rendelésekhez kapcsolódó beszállítói rendelések intézése.
  • Az üzlet és környezetének tisztán tartása a kollégákkal közösen.

Elvárások

  • Érettségi
  • jó szóbeli és írásbeli (helyes nyelvtani) kommunikációs képesség
  • gyors, precíz munkavégzés
  • finommotorikus kézügyesség
  • kedves és türelmes alaptermészet
  • Word és Excel alapfokú ismerete (levelezéshez, árajánlat készítéshez szükséges alapismeretek)
  • jó problémamegoldó készség
  • kifinomult esztétikai érzék
  • kreatív gondolkodás
  • csapatjátékos

Előnyt jelent

  • kereskedelmi-eladói tapasztalat
  • kereskedelmi végzettség
  • 'B' jogosítvány
  • marketing, dekor tapasztalat
  • angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Kellemes környezet, családias hangulat
  • Munkavégzés: hétfőtől péntekig 8:30 – 17:00.
  • Szombat és vasárnap mindig szabad
  • 3 hónap próbaidő alatt is cafetéria juttatás
  • Biztos jövedelem

Céginformáció

Sportesemények díjazására szakosodott XIV. kerületi üzletünkbe keresünk eladó munkatársat.
Szeretnél egy kiegyensúlyozott, jó hangulatú csapatban dolgozni? Ha szeretnél közelebb kerülni a sport világához és szeretnél kellemes környezetben, családias munkahelyen dolgozni, ahol minden hétvége szabad, akkor várjuk jelentkezésed!

Várjuk fényképes önéletrajzod!