Kereskedelmi asszisztens

  • Cég neve

    VALORIS Kft.

  • Munkavégzés helye

    2000 Szentendre, Dobogókői út 4.

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Monitor (1 db)
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Pályakezdő/friss diplomás
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

KEY ACCOUNT MANAGER ASSZISZTENS-t keresünk! Egy izgalmas, lendületes és egyedülálló munkakör mely nem korlátozódik egy hagyományos funkcionális területre. Itt nyomonkövetheted a teljes termékciklust! Felelsz majd a termékportfólió beszerzéséért,  az optimális készlet kezelésért,  segítesz a marketing aktivitások lebonyolításában. Az adminisztrációs tevékenységek mellett,  támogatod a Key Account manager-t.

Elvárások

Angol nyelvtudás, kereskedelmi - felsőfokú - végzettség. Word és Excel felhasználói szintű ismerete. Jó kommunikációs képesség, önálló, gyors és precíz munkavégzés. Fontos, hogy a számok világában jártas, magabiztos és precíz legyél, mert sokat dolgozunk excel-lel, táblázatokkal, számokkal! Főbb feladatok: Készlettervezés és beszerzés -
Elemzések készítése sales támogatása érdekében -  Ár és logisztikai adatok rögzítése - PR csomagok összeállítása
Prezentációk készítése - Termékregisztráció nyomonkövetése - Kereskedelmi akciók egyeztetése, lebonyolítása

Előnyt jelent

Jó problémamegoldó készség
Önálló munkavégzés
Üzleti folyamatok gyors átlátása
Multi-tasking, érdeklődés a kapcsolódó területek iránt
Jó priorizálási képesség
Gyorsaság
Precizitás
Spontaneitás

Amit kínálunk

Családias, rugalmas, emberközpontú cégkultúra, fejlődési - és karrier lehetőség, versenyképes és teljesítmény-arányos bérezés. Kultúrált irodai környezet, támogató, stabil csapat. Hibrid munkavégzés: irodai és home office napok.

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Szentendrén működő cégünk amerikai-magyar érdekeltségű kereskedelmi - disztribúciós - vállalkozás, az amerikai Fisk Industries európai képviselője. Számos európai országba szállítjuk kozmetikai termékeinket, illetve Magyarországon az egyik legnagyobb, helyi szépségápolási termékeket forgalmazó disztribútor vagyunk. Kínálatunkban hajápolási-, bőrápolási- és dekorkozetikai márkák találhatóak a világ minden tájáról. Ismertebb márkáink: Difeel Rosemary hajápolás, Ardell, OGX, Revuele, Q+A, Hairburst. Rendkívül dinamikusan fejlődő csapatunkba hosszú távra keresünk kollégákat - elsősorban Szentendre környékéről.

A 'Jelentkezem' gombra kattintás után kérjük, csatold angol nyelvű, fényképes önéletrajzodat