Kereskedelmi asszisztens

  • Cég neve

    Unit Trade Kereskedelmi Kft.

  • Munkavégzés helye

    2040 Budaörs, Kamaraerdei út 2.

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Nyelvtanulás támogatása

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • bejövő, kimenő posta iktatása,
  • irodaszer rendelés,
  • kereskedelmi megrendelések feldolgozása,
  • szerződések előkészítése,
  • beszállítói-, alvállalkozói számlák ellenőrzése, rögzítése,
  • szállítólevelek, számlák egyéb dokumentumok rögzítése, kezelése, rendszerezése,
  • megrendelések és szállítások szervezése, bonyolítása,
  • áruk átvétele- kiadása,
  • raktárkezelés,
  • vevői számlák kiállítása,
  • gyártókkal, szállítókkal, partnereinkkel kapcsolattartás telefonon és e-mailben,
  • rendszeres statisztikák készítése,
  • vezetők, értékesítők, projektvezetők napi szintű munkájának támogatása.

Elvárások

  • szakirányú középfokú végzettség,
  • legalább egy éves pénzügyi/logisztikai területen szerzett tapasztalat,
  • alapos, precíz munkavégzés, rend- és rendszer szeretet,
  • problémamegoldó és stressz-tűrő képesség
  • megbízhatóság, határozottság, rugalmasság,
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete,
  • angol nyelv használata szóban és írásban,
  • csapatjátékos gondolkodás

Előnyt jelent

  • hasonló munkaterületen szerzett tapasztalat (pénzügyi/kereskedelmi/logisztika terület),
  • közeli lakhely
  • azonnali kezdés

Amit kínálunk

  • versenyképes jövedelem,
  • év végi bónusz lehetőség
  • ingyenes konditerem használat az irodaházban, hétvégén is!
  • nyelvtanulás támogatása
  • klimatizált, jól felszerelt modern irodai környezet
  • csapatépítő bulik (évente min. 2 alkalommal)
  • szülinapi torta, sütemény
  • dinamikusan fejlődő, fiatalos csapat,
  • hosszú távú munkalehetőség, stabil vállalati háttér,
  • előrelépési és fejlődési lehetőség

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Parkoló
  • Sportolási lehetőség
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Cégünk az épületgépészeti piac dinamikusan fejlődő szereplője, mely lég- és klímatechnikai berendezések kereskedelmével, valamint az ehhez kapcsolódó szerviz és egyéb szolgáltatások értékesítésével foglalkozik.
Vállalatunk tapasztalattal rendelkező munkatársat keres az alábbi pozícióra: Kereskedelmi asszisztens