Kereskedelmi asszisztens

  • Cég neve

    Novabagno Kft.

  • Munkavégzés helye

    2040 Budaörs, Bánki Donát út 17.

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek

    • Teljes munkaidő
  • Biztosított eszközök

    • MacOS
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • irodai feladatok, rendelések rögzítése, értékesítés, számlázás
  • bemutatóteremben érdeklődők fogadása, információ nyújtás
  • a csapat munkájának segítése, kimutatások készítése, egyeztetések
  • kapcsolattartás viszonteladó partnerekkel, napi kommunikáció
  • heti túrajáratok összekészítése, árukiadás ellenőrzése

Elvárások

  • legalább középfokú végzettség, felsőfokú előny
  • adminisztrációs munkatapasztalat
  • MINIMUM 2-3 év irodában eltöltött idő
  • Microsoft Excel és Word programok tényleges ismerete
  • talpraesett, gyors problémamegoldó képesség

Előnyt jelent

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • versenyképes bérezés
  • hosszú távú munkalehetőség
  • lehetőség a folyamatos fejlődésre
  • változatos feladatok
  • vonzó munkahelyi környezet
  • dohányfüstmentes környezet

Munkahelyi extrák

  • Kávézó
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

  • Érdekel a lakberendezés, tetszik a fürdőszobák világa? Gyere el hozzánk dolgozni és megismerheted az igazi olasz szaniterek széles választékát. Mosdók, zuhanytálcák, zuhanykabinok, térben álló kádak élvonalbeli gyártótól.

Fényképes, részletes szakmai önéletrajz