Kereskedelmi asszisztens

  • Cég neve

    Kocsiguru Kft.

  • Munkavégzés helye

    1112 Budapest, Budaörsi út 148.

  • Fizetés

    Nettó 300e - 400e Ft havi bér

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Biztosításkötés
  • Gépjárműlízing ügyintézés
  • Szerződéskötés
  • Számlák teljes körű iktatása és rögzítése
  • Egyéb adminisztratív feladatok ellátása
  • Okmányirodai ügyintézéshez a dokumentumok összeállítása
  • Értékesítési Tanácsadók munkájának adminisztratív támogatása
  • Ügyfelekkel történő kapcsolattartás

Elvárások

  • pontos, precíz munkavégzés
  • jó stressztűrő képesség, terhelhetőség
  • lojalitás, megbízhatóság
  • jó kommunikációs-, problémamegoldó képesség és szervezőkészség
  • önálló, tervszerű munkavégzés, határidők betartása
  • proaktív (előrelátóan cselekvő; felelősségteljes, önmagáért felelősséget vállaló) mentalitás
  • Hasonló munkakörben végzett tapasztalat
  • mobilitás

Előnyt jelent

  • B- jogosítvány
  • Társalgás szintű közép Angol nyelvismeret
  • Gazdasági szakirányban végzett egyetemi vagy főiskolai végzettség

Amit kínálunk

  • jó hangulatú, fiatalos légkör vár rád, kiállunk egymásért, befogadó és segítőkész csapat vagyunk
  • cég politikánk előtérbe helyezi a család és munkahely közötti egyensúly megteremtését
  • stabil a vállalati hátterünk
  • munkahelyi környezetünk modern
  • Versenyképes fizetés

Céginformáció

Cégcsoportunk első büszkesége, a használt autó kereskedésünk, amely 2014-ben nyitotta meg kapuit, ahol ügyfeleink közel 200 autó közül tudnak válogatni.
Természetesen mi se álltunk meg itt, hiszen már több, mint egy éve üzemel BOSCH Car szervizünk, Flotta kezelésünk.
Cégcsoportunk biztosítja vállalkozási szféra professzionális kiszolgálását, ahol egy komplex szolgáltatási csomagot kínálunk, beleértve a Flottakezelést, Aukciót és Cégautóbérlést is.