KERESKEDELMI ASSZISZTENS (egészségügyi szimuláció, berendezések)

  • Cég neve

    SPEEDING kft.

  • Munkavégzés helye

    1126 Budapest

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

Kereskedelmi igazgató és sales csapat támogatás:

  • Egyedi és közbeszerzéses ajánlatok készítésében való részvétel
  • Vevői kapcsolattartás támogatása, egyszerűbb ajánlatok önálló elkészítése
  • Kapcsolattartás beszállítókkal, árak és kondíciók bekérése
  • Digitális és nyomtatott anyagok elkészítésének menedzselése
  • Szakmai kongresszusokon, kiállításokon való megjelenések szervezése
  • Utazások adminisztratív bonyolítása
  • Social media tartalmak és honlap feltöltés

Elvárások

  • angol nyelvtudás legalább B2-es szinten (tárgyalóképes szóban és írásban)

Előnyt jelent

  • B kategóriás jogosítvány
  • Marketing végzettség

Amit kínálunk

Ha szeretsz fiatalos, dinamikus csapatban dolgozni, várjuk jelentkezésedet bármely korosztályból!

Céginformáció

Cégünk egészségügyi fogyóanyagok és műszerek, valamint medikai szimulációs eszközök forgalmazásával foglalkozik 1991 óta. Budapesti székhelyünkre keresünk teljes munkaidőben csapattársat.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatold fényképes önéletrajzodat!