Kereskedelmi asszisztens

  • Cég neve

    ANDA Kft.

  • Munkavégzés helye

    8200 Veszprém

  • Fizetés

    Bruttó 350e - 400e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

- Adatkezelés és -elemzés kiemelkedő szintű Excel tudással, összetett riportok készítése, adatbázisok kezelése
- A vezetők támogatása szervezési és adminisztratív feladatokban
- Dokumentumok készítése, kezelése, nyilvántartások vezetése
- Kiskereskedelmi hálózat háttérmunkálatainak ellátása

Elvárások

- Kiemelkedő Excel ismeretek, beleértve a függvények, pivot táblák, és adatfeldolgozási technikák magas szintű   használatát
- MS Office magabiztos használata
- Jó kommunikációs készség írásban és szóban egyaránt
- Precíz, pontos munkavégzés
- Rugalmasság, jó problémamegoldó képesség, komplex látásmód
- Legalább középfokú végzettség
- B kategóriás jogosítvány, vezetésben szerzett rutin

Előnyt jelent

- Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

- Stabil, hosszú távú munkalehetőség
- Versenyképes fizetés
- Fiatalos, dinamikus csapat
- Szakmai fejlődési lehetőség

Céginformáció

Az Anda Kft. több mint 30 éve a piacot meghatározó, festék kis- és nagykereskedelemmel foglalkozó cég. A veszprémi központ bővülő csapatába hirdet kereskedelmi asszisztensi pozíciót.

Küldje el fényképes önéletrajzát a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával!