Kereskedelmi áru igénykezelő

  • Cég neve

    Magyar Posta Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Debrecen

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Pályakezdő/friss diplomás
    • Középiskola

A Magyar Posta Zrt. Lakossági Értékesítési és Pénzforgalmi Igazgatóság Kiskereskedelmi csoportja KERESKEDELMI ÁRU IGÉNYKEZELŐ MUNKAKÖRBE munkatársat keres

Feladataid lesznek:

  • Elvégzi a kiskereskedelmi tevékenység ellátásához (zavartalan ügyfélkiszolgáláshoz, tervteljesítéshez, marketing aktivitásokhoz) szükséges árumennyiségre beérkező postahelyi árumegrendelések kezelését.
  • Ezen belül:
  • A postahelyek áruellátásához, készletgazdálkodásához kapcsolódó feladatok koordinálása, elvégzése
  • Kereskedelmi árurendelések rögzítése az SAP MM rendszerben
  • A rendelések rögzítés előtti felülvizsgálata készletgazdálkodási szempontok alapján
  • Kapcsolattartás a postahelyekkel, termékmenedzserekkel, raktárral
  • A postahelyektől érkező áruellátással kapcsolatos panaszok, észrevételek kezelése

Amit mi kínálunk:

  • hosszútávú munkalehetőség,
  • alapjövedelem+ösztönzési rendszer
  • éves cafeteria keret,
  • laptop, mobiltelefon használat,
  • önálló munkavégzés

Amit kérünk:

  • Középfokú végzettség, marketing-értékesítési / kereskedelmi / gazdálkodási / beszerzési / raktározási szakirány
  • Magabiztos MS Office kezelése (Excel, Word, Power Point)
  • Jó kommunikációs készség írásban és szóban egyaránt
  • Önálló munkavégzés
  • Jó probléma megoldó képesség
  • Rugalmas gondolkodás, szempontváltásokra való képesség
  • Aktív csoporttag, támogatja a csoportban az információ-áramlást.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • Postai szakmai ismeret
  • SAP ismeret
  • Kereskedelmi, készletgazdálkodási ismeret

További információk:

munkaviszony: határozatlan idejű szerződés munkavégzés helye: Debrecen munkaidő: normál 8 órás foglalkoztatás

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Kereskedelmi munkatárs