Kerékpárszerelő

  • Cég neve

    Vitál Club Kerékpáráruház Kft.

  • Munkavégzés helye

    8000 Székesfehérvár, Király sor 58.

  • Fizetés

    Nettó 300e Ft havi bér
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

    • Teljes munkaidő
    • Alkalmi munka
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

Bicajmániás vagy? Szerelőt keresünk!
Ha Téged is annyira érdekel a kerékpár mint minket, gyere hozzánk szerelni! Megtanulhatod az alapokat és ha van műszaki vénád, lehet belőled profi szerelő...
Feladatok: mindenféle kerékpár, elektromos kerékpár és elektromos roller szerelése, javítása, üzembe helyezésekiegészítőkkel való felszerelése.
Ha érdekel a lehetőség, kérünk küldj pár gondolatot magadról a jelentkezéseddel.
Ha a baráti/rokoni körben van ilyen ismerősőd, megköszönjük, ha felhívod a figyelmét a lehetőségre.
Üdvözlettel és köszönettel:
Vitál Club Kerékpáráruház

Elvárások

Őszinte érdeklődés a kerékpárok világa iránt. Szorgalom, kézügyesség, műszaki érzék! Fémipari alapképzés megléte előny.

Előnyt jelent

Kerékpárszerelői tapasztalat, probléma megoldó képesség. Továbbá ha írsz magadról, terveidről néhány saját gondolatot.

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kávézó
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Kerékpártároló
  • Kutyabarát

Céginformáció

A Vitál Club Kerékpáráruház a kerékpár kereskedelem egyik meghatározó szereplője, a régió vezető szakkereskedése. Több mint 300 m2-en, három nemzetközi és két hazai kerékpármárka majd 1000 darabos kínálata illetve közel húsz, prémium kiegészítő márka egyedülálló választéka található. Szakkereskedés vagyunk, ezért szervizt is üzemeltetünk. A bolti értékesítés mellett két webáruházban is értékesítjük hatalmas árukészletünket. Jelenleg 14 kolléga dolgozik az idén 31 éves cégünk sikerein, megbecsültségén.

A "Jelentkezem" gombra kattintva küld el nekünk önéletrajzodat és egy külön dokumentumban a személyes gondolataidat, terveidet. Válaszunkat, kérdéseinket először mail-ben küldjük, ezért kérünk figyeld a levelezésedet (kukkants be a spam mappába is, sosem lehet tudni...).