Képkeretező

  • Cég neve

    TOKAJI KÉPKERET Kft.

  • Munkavégzés helye

    1103 Budapest, Vasgyár utca 4.

  • Fizetés

    Nettó 200e Ft havi bér

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

Képkeretező munka: az elkészült képkeretbe a tárgy behelyezése, paszpartu vágás, üvegvágás, összerakás, leragasztás, akasztózás. Kész áru csomagolása, szállításra előkészítve.

Elvárások

Jó kézügyesség, gyors tanulás, rend szerető, precíz munkát végző.

Előnyt jelent

Aki már tud vágni paszpartut, üveget, végzett ilyen munkát.

Amit kínálunk

Budapest X. kerület üzemünk képkeret készítő műhelyébe keresünk pályakezdőket faipari gépek mellé, képkeret, képkeretléc gyártásához. Tanulási, fejlődési lehetőséget, változatos munkát kínálunk egy nagy múlttal rendelkező cégnél.
Nagyon jó időbeosztás hosszú szabad hétvégével.

Céginformáció

A Tokaji Képkeret Kft. 1957 óta működik mint egyedi képkeret gyártó cég.
Több információ a  honlapunkon.

Fényképes önéletrajzzal.