Kenőanyag értékesítő

  • Cég neve

    ZSONIKÓ Kft

  • Munkavégzés helye

    1106 Budapest

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Desktop PC
    • Céges autó
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Viszonteladók és végfelhasználók (pl.: szállítmányozási, építőipari, útépítési, mezőgazdasági vállalkozások) részére történő üzemanyag, kenőanyag értékesítés
  • Új ügyfelek felkutatása és megszerzése
  • Meglévő ügyfelekkel való kapcsolattartás és szoros együttműködés
  • Értékesítési tárgyalások lebonyolítása
  • Beérkező áru kezelésében, átvételében, raktárban történő elhelyezésében való közreműködés
  • Megrendelt áru összekészítése, szállításra történő előkészítése
  • Termékek kiszállítása az ügyfelek részére
  • Raktári működés zavartalan biztosítása, raktári rend folyamatos fenntartása
  • Az eladások maximalizálása és a bevételek növelése
  • Piaci trendek elemzése és jelentések készítése

Elvárások

  • Legalább középfokú végzettség
  • Kiváló kommunikációs és tárgyalási képességek
  • B kategóriás jogosítvány 3,5 tonnás gépjárműre vagy C kategóriás jogosítvány 7,5 tonnás gépjárműre
  • Tapasztalat kenőanyag értékesítésben (előny, de nem feltétel)
  • Proaktív hozzáállás és kitartó munkavégzés
  • Siker és eredményorientált gondolkodásmód
  • Jó szervezőkészség és stressztűrés
  • A cég versenyképes jövedelemmel, fejlődési lehetőségekkel és motiváló munkakörnyezettel várja az új munkatársat.

Céginformáció

Cégcsoportunk több, saját tulajdonú üzemanyagtöltő-állomással rendelkezik.
Fő profilunk a gépjármű üzemanyag kiskereskedelem, de a kiskereskedelmi tevékenységen túl cégünk nagykereskedelmi igényeket is kielégít, valamint üzemanyag kiszállítással és telephelyi üzemanyag ellátással is foglalkozunk. Forgalmazunk mezőgazdasági vállalkozók, építőipari szállítmányozó vállalkozások és független töltőállomások részére üzemanyagot.

Fényképes Önéletrajz.