Kenéstechnikai munkatárs

2 munkatársat keresünk

  • Cég neve

    Houghton Magyarország Kft.

  • Munkavégzés helye

    1238 Budapest, Helsinki út 105.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

    • Teljes munkaidő
    • Több műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

Mit fogsz csinálni?
  • Termelési területen gépek/berendezések mosó, hűtő és kenőanyag rendszereinek felügyelete
  • Megmunkáló gépek hűtő-kenő folyadék ellenőrzése, feltöltése, utántöltése, dokumentálása
  • Raktározási feladatok, kenőanyagok mozgatása
  • Berendezések, eszközök szakszerű üzemeltetése
  • Tűzvédelmi és biztonságtechnikai előírások betartása
  • Magas tisztasági előírások fenntartása a termékeink felhasználási helyein
  • Adminisztratív feladatok: adatbevitel mobilalkalmazáson keresztül.
  • Napi szintű proaktív kapcsolattartás a Krorr-Bremse üzemi munkatársaival.
  • Szoros együttműködés a hazai Quaker Houghton csapattal.

Elvárások

Kit keresünk?
  • TELJES KÖRŰ KÉPZÉST BIZTOSÍTUNK.
  • Minimum befejezett 8 általános iskolai végzettség
  • Önálló munkavégzésre való képesség
  • 3 műszakos munkarend vállalása Budapest 23. kerületében
Téged keresünk, ha nyitott vagy új ismeretek elsajátítására, hatékonyan tudsz másokkal együttműködni, képes vagy gyorsan alkalmazkodni és érdekel a gyártási ágazat.

Előnyt jelent

  • Számítógépes ismeret
  • Ipari folyadékkezelési ismeretek és korábbi tapasztalat Fluid-Managementben

Amit kínálunk

A munkáról

A Quaker Houghton globális vezető szerepet tölt be az ipari kenőanyagok területén. Különböző megoldásokat kínálunk a gazdaság jelentősebb ágazatai, mint pl. az autóipar, a repülőgépgyártás és az acélipar, számára, mely révén (aktívan) jelen vagyunk az emberek életében.
A munkakör a budapesti KNORR-BREMSE üzemben, egy jelentős gyártó telephelyen található.
Teljes körű képzést biztosítunk a Fluidcare technikussá váláshoz!
A betanulási folyamatot követően  a Knorr-Bremse üzemben szükséges üzemi támogató feladatok szakértője leszel, hogy biztosítsd a Quaker Houghton minőségi szolgáltatását. Kulcsfontosságú csapatjátékosként részed lesz abban, hogy továbbra is túlszárnyaljuk az ügyfelek elvárásait.

Csatlakozz hozzánk, és találd meg jövőbeli hivatásodat!

Mi vár rád?
  • Határozatlan idejű, teljes-, normál munkaidős szerződés
  • Havi fizetés: bruttó 380.000 Ft + délutáni, éjszakai és hétvégi műszakpótlék + próbaidő után havi teljesítmény- és éves bónusz
  • Étkezési hozzájárulás: 12.000Ft/hó
  • Ingázási költségtérítés. Akár Budapest környéki lakóhellyel rendelkezőknek is
  • TELJESKÖRŰ KÉPZÉS; betanítás és folyamatos tréning, szakmai fejlődési lehetőség

Céginformáció

Kik vagyunk mi?

A Quaker Houghton az ipari kenőanyagok terén világszinten vezető szerepet tölt be.
Ipari fémmegmunkáló folyadékok piacvezető gyártójaként folyamatosan fejlesztjük termékeinket, hogy ügyfeleink a változó világban mindig egy lépéssel előbbre tarthassanak.
Azáltal támogatjuk a fejlődést, hogy mindenhol jelen vagyunk, ahol fémmegmunkálással termékek készülnek, legyen az hengerlés, forgácsolás vagy öntés. Segítjük a gyártási folyamatok optimalizálását, a költségek csökkentését, támogatjuk a biztonságot és a fenntarthatóságot.

Embereink jelentik a legnagyobb erősségünket.