BKM BUDAPESTI KÖZMŰVEK Nonprofit Zrt. logo

Kéményseprő / Kéményseprő mester

  • Cég neve

    BKM BUDAPESTI KÖZMŰVEK Nonprofit Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Országosan bárhonnan pályázható

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Céges üdülés, üdültetés
    • Munkába járás támogatás
    • Sport támogatás
    • Élet- és balesetbiztosítás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • ellátod a kéményseprő-ipari munkákat (tisztítás, ellenőrzés, műszaki vizsgálat és felülvizsgálat) a hatályos jogszabályok és belső előírások alapján

Elvárások

  • rendelkezz kéményseprő szakmunkás végzettséggel és/vagy mestervizsgával
  • legyen B kategóriás jogosítványod
  • legyél cél-és eredményorientált személyiség
  • kommunikálj kimagaslóan
  • munkádat végezd önállóan, precízen
  • előny, ha van kéményseprő munkakörben szerzett szakmai tapasztalatod

Amit kínálunk

  • mert változatos munkakört tölthetsz be és képzéseken vehetsz részt, melyek elősegítik szakmai fejlődésed
  • mert a nagyvállalat biztonságát nyújtjuk
  • mert azonnal kezdhetsz
  • mert mi a jó teljesítményt anyagilag is elismerjük (a vezetőd negyedévente értékeli a teljesítményedet, így a fizetésed mellé 3 havonta pénzbeli juttatást kaphatsz)
  • mert próbaidő lejártát követően személyre szabott cafeteria-csomagból válogathatsz évente bruttó 513.530 Ft összegben – legyen az SZÉP-kártya, önkéntes egészség- vagy nyugdíjpénztári befizetés, óvodai, bölcsődei étkeztetés elszámolása, vagy akár készpénz kifizetés
  • mert támogatjuk a vidékről bejáró munkavállalók utazási költségét
  • mert kedvező feltételekkel biztosítunk üdülési lehetőséget a Társaság üdülőiben

A munkavégzés helye:

  • Magyarország egész területe, ahol üzemeltetést végezünk vagy szolgáltatást nyújtunk

Céginformáció

Mi a BKM Nonprofit Zrt.-ben a fővárosunkért és annak lakóiért dolgozunk – nap mint nap. Jelen vagyunk a lakosok mindennapi életében; ellátjuk a köztisztasági, a hulladékgazdálkodási, a távhőszolgáltatási, a kertészeti és a temetkezési feladatokat, valamint országos szinten nyújtunk kéményseprőipari szolgáltatásokat.

Csatlakozz hozzánk Budapest fejlődéséért!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, kérjük, hogy önéletrajzodat bérigény megjelölésével küldd el részünkre a „Jelentkezem” gomb megnyomásával.