BKM BUDAPESTI KÖZMŰVEK Nonprofit Zrt. logo

Kegyeleti dolgozó

  • Cég neve

    BKM BUDAPESTI KÖZMŰVEK Nonprofit Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Céges üdülés, üdültetés
    • Munkába járás támogatás
    • Élet- és balesetbiztosítás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

  • temetési szertartások előkészítése
  • ravatalozási és temetési feladatok ellátása (sírhely előkészítése, elhunyt kezelése, mozgatása)
  • parkgondozási munkák elvégzése

Elvárások

  • legalább 8 általános iskolai végzettség
  • csoportos munkavégzésre való alkalmasság
  • a munka jellegéből adódóan jó fizikai erőnlét (nehéz fizikai munkának minősül, ásni, emelni kell)
  • előnyt jelent a temetkezés területén szerzett tapasztalat
  • előnyt jelent a kertészeti kisgépek használatában való jártasság
  • a kegyeleti munkához szükséges alázat

Amit kínálunk

  • hosszú távú, stabil munkalehetőséget kínálunk
  • havi szinten történik a munkabér elszámolás és van ösztönző bérezés is
  • csoportos balesetbiztosítást kötünk minden munkavállalónkra a munkába állás napjától
  • jelentős mértékű cafeteria-juttatást biztosítunk
  • közlekedési költségtérítést tudunk biztosítani (közigazgatási határon kívüli, napi munkába járásra, hétvégi hazautazásra)
  • van lehetőség vállalati üdülő igénybevételére
  • a munkavégzéshez kapcsolódó formaruha juttatást tudunk biztosítani

A munkavégzés helye:

  • Farkasréti temető (1124 Bp. XII., Németvölgyi út 99.) illetve Budapest köztemetőinek valamelyikében, az üres álláshelyek függvényében

Céginformáció

Mi a BKM Nonprofit Zrt.-ben a fővárosunkért és annak lakóiért dolgozunk – nap mint nap. Jelen vagyunk a lakosok mindennapi életében; ellátjuk a köztisztasági, a hulladékgazdálkodási, a távhőszolgáltatási, a kertészeti és a temetkezési feladatokat, valamint országos szinten nyújtunk kéményseprőipari szolgáltatásokat.

Csatlakozz hozzánk Budapest fejlődéséért!

A foglalkoztatásra előzetes személyes meghallgatás alapján kerül sor, amelyen egyeztetjük a munkaviszony további feltételeit (munkaidő, bér, munkába állás időpontja).

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy fényképes önéletrajzát a bérigény megjelölésével juttassa el a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.