Kazánkezelő

  • Cég neve

    ''Bige Holding Kft.''

  • Munkavégzés helye

    5000 Szolnok, Tószegi út 51.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Több műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

A vállalat erőmű üzemrészének hőhasznosító kazán működését kell felügyelni, kezelni és egy tapasztalt kazánkezelő kollégától elsajátítva később önállóan végezni ezt a munkát. Ha nyitott vagy új technológiák és berendezések megismerésére és szeretnéd tudásod tovább fejleszteni egy nyitott befogadó csapatban, akkor nálunk a helyed.
Feladatok:
Az állandó felügyeletet igénylő kazán folyamatos üzemeltetése, kezelése, hibák észlelése és jelzése felettes felé. A kazán víz-gőz kémia minőség ellenőrzése. A kazánnapló vezetése. Üzemállás, indulási folyamatok végrehajtása. Munkaterület rendben tartása.

Elvárások

Olyan munkatársat keresünk, aki a feladatait megbízhatóan, precízen végzi, cserébe hosszútávú biztos munkahelyet, szakmai fejlődést és támogató, nyitott, lendületes csapattal várunk.
  • 8 általános iskolai végzettség
  • kazánkezelő tanfolyam megléte előny
  • együttműködő készség, csapatjátékos,
  • jó probléma megoldó kreatív szemlélet és hozzáállás szükséges a szakmai kihívások megoldása terén,
  • több műszakos munkarend vállalási hajlandóság.

Előnyt jelent

  • érettségi - műszaki végzettség,
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,
  • kazánkezelői képzettség.

Amit kínálunk

  • határozatlan idejű szerződés,
  • hosszú távú, biztos munkahely egy stabil és folyamatosan fejlődő cégnél,
  • béren kívüli juttatás (SZÉP-kártya),
  • műszakpótlék,
  • év végi jutalom,
  • kellemes munkahelyi légkör, segítőkész munkatársak,
  • munkába járás támogatása (személygépkocsi esetén 30 Ft/km).

Céginformáció

A Bige Holding Kft. www.bigeholding.hu 1952-ben alakult, 2004-ig Tiszamenti Vegyiművek Rt. néven volt ismert, mára a hazai mezőgazdaság és a vegyipar kiemelkedő szereplőjének a Bige Csoportnak tagjaként sikeresen működik tovább. Fő profilunk a műtrágya és más ipari-,  vegyipari alapanyagok gyártása, amelyeket az egész világon értékesítünk.
Cégcsoportunk folyamatosan fejlődik, mind beruházások, mind cégvásárlások által, legutóbb több mint 100 kamionból álló flottát hoztunk létre, így a termékeinket a „Genezis” márkanévvel felmatricázott, vadonatúj saját gépkocsiparkkal fuvarozzuk.