Kazánfűtő/kazánkezelő

  • Cég neve

    UNIVER-PRODUCT ZRT.

  • Munkavégzés helye

    6000 Kecskemét

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek
    • Lakhatási támogatás
    • Munkába járás támogatás
    • Beiskolázási támogatás

    • Teljes munkaidő
    • Szakmai gyakorlat
    • Alkalmazotti jogviszony
    • 3 műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Általános iskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

2-12 t/h teljesítményű gázkazánok berendezések kezelése, üzemeltetése időszakosan felügyeleti rendszerben

Elvárások

  • Középnyomású kazánkezelői képesítés.
  • Minimum 3 év szakmai gyakorlat.
  • Érvényes „B” kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Alkalmazotti státusz.
  • Hosszú távú munkalehetőség egy megbízható hátterű, dinamikusan fejlődő 100%-ban magyar vállalatnál.
  • 13. havi fizetés.
  • Törvényi előírás feletti műszakpótlék.
  • Nagykörös és Kecskemét között céges buszjárat.
  • Lakhatás biztosítása a dolgozói apartmanban.
  • 100%-os helyközi bérlet térítés vagy közigazgatási határon kívüli lakóhely esetén gépkocsi költségtérítés.
  • Képzések, továbbképzések.
  • Kirándulások.
  • Céges rendezvények.
  • Ingyenes jogsegélyszolgálat.
  • Munkabérelőleg.

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Parkoló

Céginformáció

Az Univer-Product Zrt. ételízesítők és egyéb élelmiszer termékek - köztük lekvárok, sütőipari termékek, bébiételek - gyártásával és forgalmazásával foglalkozik. Magyarország egyik meghatározó élelmiszeripari vállalataként büszke arra, hogy 100% -ban magyar tulajdonosi háttérrel rendelkezik.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű önéletrajzát!