Kávéautomata feltöltő

  • Cég neve

    DINASTY Kft.

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

    • Alkalmazotti jogviszony
    • napi 8 óra
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Általános iskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

a tényleges munka kávé, üdítő, szendvics és snack automaták töltése karbantartása,
fizikai munka, a legnehezebb súly 1 zsugor üdítő,
műszaki érzékkel rendelkező pályakezdőket is szívesen betanítunk.

Elvárások

Olyan leendő kollégák jelentkezését várjuk, akik hosszú távra terveznek!

iskola végzettséghez nem kötött,
B kategóriás jogosítvány
percíz munkavégvés

Előnyt jelent

műszaki érzékkel és iskolával rendelkező jelentkezők előnyben

Amit kínálunk

sok éve itt dolgozó, tapasztalt kollégák, nagyon jó csapat,
8 órás munkaidő, de a rutin megszerzése után kevesebb, reggel fél 7-től fél 3-ig,
céges autó, céges telefon,
betanulási idő 3-4 hét, fizetés a teljes bér fele,
bejelentett munka,
törvény szerinti szabadság,
hétvégi munka önkéntes alapon plusz bérezésért,
ingyen kávé és kedvezményes szendvics,
munkaruha támogatás

Céginformáció

Cégünk küldetése:

Abban fogok tudni segíteni, hogy a kollégáidnak és az ügyfeleidnek az elégedettségét növelni tudd,egy megbízható és változatos teljeskörű vending szolgáltatással, hogy ezzel időt és pénzt spórolj meg.

Olyan cégekkel tudunk hatékonyan együtt dolgozni, akik célul tűzték ki a kollégáik elégedettségének és a munkakörnyezet színvonalának növelését.

Cégünkről:

30 éves szakmai tapasztalattal rendelkezünk

Mivel élelmiszerrel foglalkozunk ezért a tisztaság (higinéia) kardinális kérdés. Cégünk ezért vezette be a HACCP szabványt a gépek töltésénél.

15 éve tagjai vagyunk a Nemzeti Automata Szövetségnek, amelybe csak tagok támogatásával lehet bekerülni, tehát minden a szektort érintő változásra azonnal tudunk reagálni.