Kategória manager

  • Cég neve

    PATIKA MANAGEMENT Kft.

  • Munkavégzés helye

    1061 Budapest, Király utca 12.

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

    • kategória managementtel kapcsolatos feladatok ellátása
    • stratégiai feladatok, tervezés
    • szortimentfejlesztés és karbantartás
    • kapcsolattartás beszállító partnerekkel, társosztályokkal
    • hálózat üzemeltetési, marketing és sales terület munkájának támogatása
    • adatbázisok karbantartása, azok folyamatos frissítése
    • időszakos jelentések, kimutatások, előrejelzések készítése

Elvárások

    • emelt szintű Excel ismeret
    • stratégiai gondolkodás
    • precizitás, alaposság
    • kiváló problémamegoldó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
    • önálló munkavégzés

Előnyt jelent

    • kiskereskedelmi, drogéria oldalon szerzett tapasztalatok
    • polcképtervező szoftver ismerete
    • emelt szintű MS office ismeretek (pl: makró ismeretek)

Amit kínálunk

    • versenyképes bérezés és juttatási csomag
    • mobiltelefon
    • megbízható vállalati háttér
    • fiatalos csapat

Céginformáció

Cégünk Magyarország egyik vezető gyógyszer-kiskereskedelmi vállalata, az Alma Gyógyszertárak franchise és a Gyöngy Patikák márka tulajdonosa és hálózatszervezője. Partner gyógyszertárainkkal a gyógyszertári piac több mint 30%-át képviseljük.

Kérjük a "Jelentkezem" gombra kattintás után küldje el magyar nyelvű önéletrajzát!