Kártyagyártó gépkezelő munkatárs

  • Cég neve

    Pénzjegynyomda Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1103 Budapest

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Sport támogatás
    • Élet- és balesetbiztosítás
    • Nyugdíjpénztár

    • Teljes munkaidő
    • Több műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

  • Betanítás után a termelő gépek beállításában, üzemeltetésében és a gyártási folyamatban való részvétel (pl.: lamináló, stancoló, szita és egyéb célgépek)
  • Gyártás közbeni mennyiségi elszámolás készítése, adminisztrálása, ellenőrzése
  • Csomagolási, minőségellenőrzési feladatok
  • Kötészeti betanított feladatok ellátása
  • A raktárakban lévő anyagok mozgatása

Elvárások

  • Feladataidat képes vagy önállóan, megbízhatóan és precízen elvégezni
  • Legalább általános iskolai végzettséggel rendelkezel
  • Büntetlen előéletű vagy
  • Jó műszaki érzékkel rendelkezel
  • Nem okoz gondot a több műszakos munkarend vállalása

Előnyt jelent

  • Ha van már nyomdaipari, gyártóipari ismereted vagy tapasztalatod
  • Azonnali munkakezdés

Amit kínálunk

  • Határozatlan idejű munkaviszony
  • Stabil, biztos vállalati háttér
  • Fejlődési lehetőség
  • Sokszínű juttatási csomag (cafeteria, bónusz, önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás, támogatott sportolási lehetőség, telefon előfizetői kedvezmény stb.)
  • Családbarát munkahely
  • Jól megközelíthető munkavégzési hely (X. kerület)

Munkahelyi extrák

  • Sportolási lehetőség

Céginformáció

A Pénzjegynyomda Zrt. az ország egyetlen bankjegy- és egyik legnagyobb okmány - és hamisítás elleni védelemmel ellátott termékeket gyártó biztonsági nyomdája.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, küldd el önéletrajzodat a Jelentkezem gomb megnyomásával!