Bus-Service Járműjavító és Szolgáltató Kft. logo

Karosszérialakatos (műszakos)

  • Cég neve

    Bus-Service Járműjavító és Szolgáltató Kft.

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • 2 műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Co2 géppel és lánggal való hegesztés
  • Alkatrészek cseréje (lámpák, sarokelemek stb.)
  • Alkatrészek, karosszériaelemek vágása, illesztése
  • Sérült autóbusz-elemek helyreállítása, apróbb javítások végrehajtása
  • Autóbuszok ajtajának és pneumatikus rendszerének karbantartása

Elvárások

  • Tanulási hajlandóság
  • Két műszakos munkarend (nappali: 7:00-15:30, és esti: 20:00-4:30 műszak) vállalása, 3-3 nap nappali, éjjeli és munkaszüneti munkavégzésben
  • Napi 8 óra munkaidő teljesítése
  • Jó kézügyesség
  • Hegesztő magabiztos használata
  • Karosszérialakatos, vagy egyéb egyenértékű végzettség

Előnyt jelent

  • Szakmai tapasztalat hasonló területen
  • B kategóriás vezetői engedély
  • Tűzvédelmi szakvizsga

Amit kínálunk

  • Bruttó 500.000 Ft belépési bónusz (korlátozott ideig áll rendelkezésre bizonyos telephelyekre. Nézd meg aktuális elérhetőségét EZEN a linken és érdeklődj a kiválasztási folyamat során) - amennyiben vállalod, hogy minimum 2000 munkaórát ledolgozol a cégünknél.
  • Elérhető munkabér tapasztalat függvényében: bruttó bér kb. 595.000-810.000 Ft, (alapbér, teljesítmény alapú bónusz, műszakpótlék, plusz cafeteria 35.464 ft), (nettó kb. 400.000-540.000 Ft)
  • Stabil munkahely, válságálló gazdasági ágazatban
  • Hosszútávú, bejelentett munkaviszony
  • Vidéki lakcím esetén ingyenes szálláslehetőség
  • Bejárás támogatása
  • Szociális gondoskodás munkavállalóink részére
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Korszerű autóbuszokon történő munkavégzés

Munkavégzés helye (választható):

  • 1119 Budapest, Andor utca 27-31.
  • 1151 Budapest, Bogáncs utca 1-3.
  • 1211 Budapest, Szállító utca 6.

Jelentkezésed során kérjük, küldd el nekünk magyar nyelvű, szakmai önéletrajzod.