Karosszéria munkafelvevő

  • Cég neve

    IVANICS KFT.

  • Munkavégzés helye

    1221 Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Karosszériaműhely szolgáltatásainak biztosítása
  • Karosszéria lakatosok, fényezők munkaelosztása, munkaszervezés
  • Szoros együttműködés a biztosítási ügyintézővel, kárszakértővel

Elvárások

  • középfokú műszaki végzettség
  • 3 év munkafelvevői vagy kárszakértői tapasztalat

Előnyt jelent

  • Kárszakértői végzettség
  • Volvo vagy Ford márkaismeret
  • Idegen nyelv ismerete
  • Felsőfokú végzettség (főiskolai, egyetemi diploma)

Amit kínálunk

  • versenyképes jövedelem
  • hosszú távú, stabil munkahely
  • fejlődési lehetőség
  • kulturált, tiszta, barátságos munkakörnyezet
  • jó munkahelyi légkör

Céginformáció

Nekünk a legfontosabb az elégedett ügyfél és ehhez te vagy a sikerünk kulcsa.
Cégcsoportunk több, mint 30 éves tapasztalattal a háta mögött kiemelkedő szerepet tölt be a hazai jármű értékesítés és az ehhez kapcsolódó szolgáltatások piacán. Küldetésünk, hogy szakértelemmel, szorgalommal, megbízhatóan dolgozzunk a lelkes és elkötelezett kollégáinkkal.