Karosszéria munkafelvevő és biztosítási ügyintéző

  • Cég neve

    BMW Group Partner

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • A járművek karosszéria javításaihoz kapcsolódó munkafelvételi folyamat lebonyolítása, a hozzátartozó előjegyzés-kezelés elvégzése,
  • Ügyféligények rögzítése, probléma feltárás és tanácsadás, munkakörhöz kapcsolódó többletértékesítés,
  • Teljes körű biztosítás ügyintézés (javítási ajánlat készítése, fedezet és jogalap lekérdezése, kárfelvételek, pótszemlék elvégzése). Csak Allianz és Generali biztosítós eseteknél.
  • Biztosítókkal, kárszakértőkkel és ügyfelekkel történő mindennapos kapcsolattartás,
  • Karosszéria javítások munkaszervezése, a karosszéria műhely munkájának koordinálása, a kapacitás-kihasználtság fokozatos növelése,
  • Az elvégzett javítások minőségének ellenőrzése, gépkocsik átadása,
  • A tevékenységhez tartozó adminisztratív feladatok ellátása.

Elvárások

  • Szakirányú műszaki közép vagy felsőfokú végzettséggel rendelkezik.
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat van.
  • Jó kommunikációs készség, ügyfélkezelési tapasztalat rendelkezik.
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Kiváló számítógép felhasználói gyakorlat (levelező és vállalat irányítási rendszerek, Excel és Word)
  • B kategóriás jogosítvány
  • Erkölcsi bizonyítvány
  • Angol nyelv ismerete előnyt jelent.

Amit kínálunk

Hivatalos BMW Partnerként biztos munkahelyet, igényes munkakörnyezetet, jó munkahelyi légkört biztosítunk, a munkvégzéshez asszisztensi támogatást. Mindezeken kívül előre kiszámítható, versenyképes jövedelmet kínálunk.

Céginformáció

AZ ÉLMÉNY VEZET BENNÜNKET.
A BMW csoport márkakereskedői hálózatának tagjaként az általunk nyújtott szakértelem és prémium minőség garantálja ügyfeleink számára a vezetés élményét.
A Budapest Motors Kft. 2006-ban nyitotta meg BMW és MINI márkakereskedését és az elmúlt több mint 18 esztendő alatt meghatározó szereplője lett a budapesti és magyarországi piacnak. A folyamatos megújulás és a szolgáltatásaink minősége iránti elkötelezettség, az ügyfélközpontúság, az a hajtóerő, amely az üzleti filozófiánkat meghatározza.
Csapatunk támogatására képzett és motivált munkatársat keresünk. Kiválóan képzett csapatunkat még tovább szeretnénk erősíteni, és ehhez azonnali hatállyal épp Önre van szükségünk.
Csatlakozzon hozzánk az alábbi munkakörbe: KAROSSZÉRIA MUNKAFELVEVŐ ÉS BIZTOSÍTÁSI ÜGYINTÉZŐ

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.