Rákos Járműgyártó és Fémipari Kft. logo

Karosszéria lakatos

  • Cég neve

    Rákos Járműgyártó és Fémipari Kft.

  • Munkavégzés helye

    1174 Budapest, Szabadság utca 9-11.

  • Fizetés

    Nettó 250e Ft havi bér

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

Gépjárműipari területen tevékenykedő kisvállalat, Budapest, XVII. kerületi üzemébe karosszéria lakatos szakembert keres.
Feladatok:
  • Gépjárművek vázszerkezetének, külső lemezborításának, szerelvényeinek elkészítése, szerelése, burkolása
  • Vas- és fémszerkezetek elemeinek előrajzolása, lemezek, idomprofilok darabolása, a darabolt anyagok összeillesztése, csavarozása, anyagok hajlítása, formálása, alakítása
  • Hegesztési műveletek végzése
  • Alkatrészek elkészítése, összeszerelése, föl- és leszerelése, karbantartása és javítása

Elvárások

Elvárások:
  • Karosszéria lakatos szakvégzettség
  • Nyitottság a változatos feladatokra
  • Több éves járműiparban szerzett tapasztalat
  • Megbízhatóság, önállóság
  • Önállóan dolgozni tudó, munkájára igényes kollégákat keresünk.

Munkavégzés helye: Budapest, XVII. kerület
Jelentkezését a lenti Jelentkezés CV nélkül gombra kattintva vagy személyesen telephelyünkön várjuk.