Karosszéria lakatos

  • Cég neve

    Petrányi-Autó Kft.

  • Munkavégzés helye

    1107 Budapest, Mázsa tér 3-5.

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Csatlakozz hozzánk

pozícióba!

Főbb feladatok, munkák

  • Sérült gépjárművek szakszerű és teljes körű karosszéria javítása,
  • szerviz munkák során futó karosszéria munkák elvégzése két budapesti telephelyen.

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Szakirányú végzettség,
  • változó munkavégzési hely elfogadása (1195 Budapest, Üllői út 309. és 1107 Budapest, Mázsa tér 3-5.)
  • megbízhatóság, igényes, önálló munkavégzés,
  • „B” kategóriás jogosítvány.

Amit kínálunk

  • Akár nettó 500.000 Ft munkabér (részletek a személyes találkozás alkalmával),
  • stabil vállalati háttér, hosszútávú munkalehetőség,
  • teljes munkaidős alkalmazotti munkaviszony,
  • jó hangulatú légkör, humánus vezetés,
  • tapasztalt, segítőkész csapat,
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőség,
  • színvonalas, jól felszerelt műhely.

Kérjük, hogy a Jelentkezem gombra kattintva küldd el nekünk fényképes szakmai önéletrajzod!