Karosszéria lakatos

  • Cég neve

    Das Auto Kft.

  • Munkavégzés helye

    2151 Fót, Fehérkő utca

  • Fizetés

    Nettó 400e Ft havi bér

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 5-10 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Sérült karosszéria javítása, elemek cseréje, sérült alkatrészek összeírása.

Elvárások

Önálló munkavégzés, munkára és környezetére való igényesség, karosszéria javításban szerzett tapasztalat, precizitás, pontosság.

Amit kínálunk

Bejelentett állás,  8 órás munkaidő, szabad hétvégék, korszerű, kulturált munkakörülmények

Céginformáció

M0 - M3  csomópontban található, több évtizede sikeresen működő  műhelyünk a legkorszerűbb eszközökkel, és berendezésekkel felszerelt. Csapatunk bővítésére keresünk új kollégát.