Karosszéria lakatos

  • Cég neve

    CarNet MIRAI Kft.

  • Munkavégzés helye

    1117 Budapest, Budafoki út

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Újbudai Mazda, KIA és Fiat márkaszerviz többéves gyakorlattal rendelkező karosszéria lakatos munkatársat keres. Főbb feladatok, munkák:
- a cégünkhöz karosszéria-lakatos munkára beérkezett autók javítása

Elvárások

- szakirányú végzettség
- gépjárművezetői engedély (B kategória)
- több éves gyakorlat előny lehet, de nem meghatározó
- önálló munkavégzés
- igényes munkavégzés

Amit kínálunk

- napi 8 órában bejelentett , 40 órás, főállású munkakör
- versenyképes jövedelem
- hosszú távon biztosan működő munkahely
- stabil tulajdonosi és vállalati háttér
- összeszokott, gyakorlott lakatos és fényező csapat, családias légkör

Céginformáció

Cégünk, a CarNet MIRAI Kft. a CarNet Invest Zrt. csoport tagja, amely Magyarország legnagyobb gépjármű kereskedő és szerviz hálózata.

Amennyiben az általunk meghirdetett pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy bruttó bérigény megjelölésével ellátott fényképes jelentkezési anyagát  az alábbi „Jelentkezem” gomb segítségével küldje meg részünkre.