Karosszéria lakatos

  • Cég neve

    BARA AUTÓHÁZ KFT

  • Munkavégzés helye

    2030 Érd, Fehérvári út 63-65.

  • Fizetés

    Bruttó 550e - 700e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Egyéb juttatások

    • Étkezési jegy
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Személy- és kistehergépjárművek karosszériájának teljes körű javítási
  • Lakatos és hegesztési munkák elvégzése
  • A javítások szakszerű, gyári utasítás szerinti elvégzése
  • Beszámított gépjárművek szükség szerinti karosszéria javítása
  • Műhelyrend fenntartása, műhely tisztán tartása

Elvárások

  • Szakirányú végzettség
  • 1 - 3 év szakmai tapasztalatot (akár pályakezdő)
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismereteket
  • Önálló, felelősségteljes, precíz, pontos munkavégzést
  • B kategóriás jogosítványt

Előnyt jelent

  • Hasonló munkakörben szerzett min. 1- 3 szakmai tapasztalat
  • Skoda, VW, Audi és Seat típus és rendszer ismeret
  • Érd környéki lakos

Amit kínálunk

  • Jó munkakörülmények, kiszámíthatóság, hosszú távú munkalehetőség
  • Folyamatos továbbképzések, szakmai tréningek
  • Fix bérezés
  • Étkezési és munkába járási támogatás

Amennyiben az álláshirdetés felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát nettó fizetési igényének megjelölésével a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.