Kármegelőzési és biztonsági felelős Gyál

  • Cég neve

    Tesco Global Áruházak Zrt.

  • Munkavégzés helye

    2360 Gyál Bem József utca 28.

  • Egyéb juttatások

    • Egészségpénztár
    • Egészségbiztosítás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • Működteti a raktári biztonsági rendszereket.
    Kamerán keresztül folyamatosan figyelemmel kíséri a
    logisztikai központ területeit.
  • Felderíti és megelőzi a szabálytalanságokat és a visszaéléseket.
  • Rendszeresen ellenőrzi a raktári technikai eszközök rendeltetésszerű használatát.
  • Hatékonyan együttműködik felettes vezetőivel, a raktári dolgozókkal, és a szerződéses biztonsági szolgálat dolgozóival
  • A munkavégzés helye 2025. elejéig Gyál, utána Szigetszentmiklós

Elvárások

  • Készség a csapatmunkára
  • A Microsoft Excel, és Word alkalmazások felhasználói szintű ismerete
  • Nyílt, kiegyensúlyozott személyiség
  • Jó elemző és döntéshozó képesség

Amit kínálunk

Átlagosan elérhető bruttó jövedelem: 618.000 Ft/hó*

Alapbér : Bruttó 459.000 Ft/hó

* A bér tartalmazza az alapbért, átlagos műszakpótlékot és túlórát, cafetériát és a vásárlási kedvezményt.

Béren felüli juttatások:

  • Havi 16.000 Ft választható cafetéria csomag (SZÉP kártya, Egészségpénztár, Egészségbiztosítás, Tesco utalvány)
  • Autóval történő munkába járási költségtérítés - 30 Ft/km
  • 15%-os dolgozói kedvezmény minden Tescós vásárlás után
  • Ingyenesen igénybevehető támogatóprogram, mely pénzügyi, jogi és életvezetési kérdésekben segíti minden Tescós munkatársat és családtagját
  • Családbarát támogatásaink: extra szabadságnapok - gyermek születésekor, örökbefogadáskor, nevelőszülővé váláskor, valamint lombik programban résztvevőknek, gyermekükkel első osztályt kezdőknek -, babacsomag juttatás, illetve évi 4 hét nem fizetett szabadság lehetősége
  • Jubileumi jutalom

#LI-DNI

Céginformáció

Az ország egyik legnagyobb kiskereskedelmi láncaként biztos és kiszámítható megélhetést, és rugalmas, a te igényeidhez igazodó munkabeosztást kínálunk. Sikeres működésünk alapköveit kollégáink jelentik, ezért minden feltételt biztosítunk, hogy jól érezd magad nálunk.

A Tesco valóban családbarát vállalat: segítünk a munka és a magánélet egyensúlyának biztosításában. Rugalmas munkaidő-beosztást biztosítunk és igazodunk a te és családod igényeihez. Ha szeretnél fejlődni és előrelépni a karrieredben, akkor ebben is támogatunk. Emellett rendszeres közösségi programokat és heti gyümölcsnapot szervezünk a kollégák számára.

Küldetésünknek érezzük jót és jól cselekedni, ezért fontosnak tartjuk a rászorulók megsegítését, támogatjuk a helyi közösségeket, valamint élen járunk az élelmiszerpazarlás elleni küzdelemben