Karbantartómérnök

  • Cég neve

    Prohuman Zrt.

  • Munkavégzés helye

    5091 Tószeg, Jász-Nagykun-Szolnok

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Egészségbiztosítás

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

Partnercégünk Európa egyik legnagyobb kerékpár gyártója, amely több, mint 20 éve tevékenykedik Magyaroszágon. Dinamikusan fejlődő csapatukba keresünk karbantartómérnök munkatársat!

Főbb feladatok, munkák:

  • A tervszerű megelőző karbantartás megerősítése érdekében a karbantartási feladatok és tevékenységek megtervezése az egyes gépcsoportokra vonatkozóan, összhangban az üzemeltetési periódusokkal
  • Karbantartási lépések és ciklusok meghatározása adott gépcsoportra vonatkozóan együttműködve a gyártástámogató mérnökkel, a tevékenység munkautasításba fektetése
  • A 10 fős karbantartási csoport beosztásának koordinálása (műszakbeosztás, szabadságok, helyettesítés, stb.)
  • Karbantartási és javítási feladatok priorizálása és felosztása a karbantartói csapaton belül
  • Az elvégzett feladatok dokumentálása, naplózása ill. annak megkövetelése
  • Karbantartási, javítási, szerelési anyagok megrendelése/utánrendelése, készletgazdálkodás
  • Karbantartói raktár és műhely üzemeltetése a munka-tűz és balesetvédelmi szabályoknak megfelelően
  • Szakterületi külsős partnerek bevonásának kezdeményezése ill. a kapcsolattartás a meglévő partnerekkel
  • Javaslattétel a modernebb, környezettudatosabb karbantartás irányába
  • Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség: gépész és/vagy épületgépész, és/vagy villamos, mechatronika, stb.
  • Legalább 3 éves releváns szakmai tapasztalat gépkarbantartás területén
  • Magabiztos, aktív angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Kis létszámú csoport irányításában szerzett tapasztalat
  • Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • 2D/3D rajzoló/tervező programok ismerete (pl. AutoCAD és/vagy SolidWorks)
  • Amit kínálunk:

  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Családias légkör
  • Versenyképes bérezés
  • Cafeteria
  • Prémium- és bónuszrendszer
  • Jelentkezés az állásra:

    Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, jelentkezz önéletrajzoddal!