Karbantartó - villanyszerelő végzettséggel

  • Cég neve

    Danubius Hotels Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Bük

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

A négycsillagos, all inclusive Danubius Hotel Bük karbantartó kollégákat keres csapatába!

Ha rendelkezel villanyszerelő végzettséggel és szereztél már tapasztalatot épületek karbantartásában, várjuk jelentkezésed!

Feladatok:

  • A szállodában felmerülő hibák elhárítása, karbantartási munkák elvégzése, uszodáink, gépeink és eszközeink üzemeltetése a Te feladatod lesz
  • A szobákban és a szálloda más területein időnként fel- és leszerelünk, szakszerűen telepítünk dolgokat, ilyenkor is számítunk Rád
  • Rendszeresen körbe kell járnod majd a házat és észre kell venned, ha valami nincs rendben
  • Türelmesen, aktívan és pontosan kell kommunikálnod a munkád során, szóban és a számítógépes rendszeren is

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Villanyszerelő végzettséggel rendelkezel
  • Néhány év gyakorlatot szereztél az építőiparban vagy épületek karbantartásában
  • Szeretsz és tudsz önállóan dolgozni, de szívesen működsz együtt a csapattársaiddal is
  • Minden problémára van valami ötleted
  • Rendet tartasz magad körül
  • Nem rettensz vissza attól sem, amikor hirtelen és gyorsan kell reagálni valamire
  • Munkatársaiddal és a vendégeinkkel barátságos, kiegyensúlyozott viszonyt tudsz ápolni

Amit kínálunk:

  • Mi értékeljük a kemény, kitartó munkát és minden csapattagunkkal hosszú távban gondolkodunk, éppen ezért támogatjuk kollégáinkat a szakmai fejlődésben!
  • Az alapbéren kívül kimagasló cafeteria rendszerünk van, melyet szabadon választható módon kérheted SZÉP kártyára, vagy akár plusz bérként is.
  • Ingyenes személyzeti étkezést biztosítunk Neked minden nap és gondoskodunk a munkaruhádról.
  • A Danubius munkatársi kedvezményekkel pedig családtagjaiddal és barátaiddal kedvezményes áron tudsz megszállni a Danubius szállodáinkban.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Villanyszerelő

Ha felkeltettük az érdeklődésed, kattints a Jelentkezem gombra és küldd el nekünk a pályázatodat!