Karbantartó-villanyszerelő

  • Cég neve

    Pizza Me Központ Kft.

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • A műszaki csapat tagjaként részt vesz a tervezett karbantartásban (villamoshálózat, víz- és csatornahálózat, elszívórendszer, gépek, berendezések) Melyet heti/havi munkakiosztási rendben végez
  • Hibaelhárítás prioritási elv alapján
  • Berendezések, gépek szakszerű üzemvitele
  • Kapcsolattartás az üzleti és termelési munkatársakkal
  • Gépek, berendezések célszerű használatának folyamatos képzése az éttermi és termelési munkatársak körében
  • Készlettartási rendszer nyilvántartása, egyedi anyagbeszerzési igények jelzése
  • Garanciális meghibásodás esetén hibabejelentés a műszaki vezető irányába

Elvárások

  • Villanyszerelői és vagy gépész végzettség
  • 1-3 év szakmai tapasztalat üzemeltetési vagy gyártási karbantartás területén.
  • Kiemelkedő személyes és szakmai kompetenciák esetén tanulói jogkörben is kínálunk munkalehetőséget.
  • B-s jogosítvány

Amit kínálunk

  • Stabil, kiszámítható és bejelentett hosszútávú, 8 órás munkalehetőség (telephely és étteremhálózat)
  • Versenyképes fizetés: nettó 420.000 Ft – tapasztalattól függően
  • Egészségbiztosítás
  • Munkaruha
  • Telefon, akár magánhasználatra is.
  • Rugalmas munkarend
  • Kedvezményes étkezés és személyzeti ital, valamint kávé

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Ingyen kávé, üdítő
  • Ingyen ebéd

Céginformáció

A PizzaMe hálózat utóbbi évben mérhető dinamikus növekedése eredményeként immáron 30 saját üzletben és 4-5 mozgó egységben szolgálja ki vendégeit. A zökkenőmentes működés érdekében a karbantartói csapatba keressük új munkatársunkat.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérem csatolja önéletrajzát!