Karbantartó villanyszerelő

  • Cég neve

    Pannonfacility Kft.

  • Munkavégzés helye

    8000 Székesfehérvár, Holland fasor

  • Fizetés

    Bruttó 410e - 480e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • 2 műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

Ingatlanüzemeltetéssel kapcsolatos teendők, épületben előforduló kisebb hibák elhárítása, elektromos és épületgépészeti rendszerek felügyelete.

Elvárások

Villanyszerelő végzettség, 2 műszakos munkarend vállalása (6:00-14:00, 14:00-22:00)

Előnyt jelent

Targonca, kosaras emelő érvényes jogosítvány

Székesfehérvár 30km-es körzeten belüli lakóhely.

Amit kínálunk

3 hónap próbaidő után határozatlan idejű szerződés
Éves bónusz
Családi rendezvények
Munkába járás támogatás

Céginformáció

Pannonfacility Kft, magyar tulajdonban lévő ingatlanüzemeltetéssel és épület fenntartással foglalkozó cég.

Jelentkezés után önéletrajz vagy telefonszám megadása.