Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt. logo

Karbantartó (Villanyszerelő)

  • Cég neve

    Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1084 Budapest, Őr utca 8.

  • Fizetés

    Bruttó 430e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Lakhatási támogatás
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

munkatársat keres részvénytársaságunk teljes munkaidőben, határozatlan időtartamra

Önéletrajzát juttatási igény megjelölésével várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Ellátandó főbb feladat:

  • Az Intézményműködtetési Iroda feladatköréhez tartozó telephelyek (óvodák, bölcsődék, szociális intézmények és irodák), épületeinek elektromos- és világítási hálózatának, fogyasztó berendezéseinek, javítása karbantartása, korszerűsítése.
  • Fogyasztó berendezések részére csatlakozóhelyek kialakítása.
  • Egyéb szakipari munkák elvégzésének kisegítése.

Elvárások

  • Szakirányú végzettség.
  • Önálló munkavégzés.
  • Precizitás, pontosság és megbízhatóság.
  • 3 hónapnál nem régebbi Erkölcsi bizonyítvány-
  •  Foglalkozás egészségügyi alkalmasság.

    Előnyt jelent

    Üzemeltetési és javítási munkában szerzett tapasztalat.

      Amit kínálunk

      • stabil cégháttér
      • bejelentett jövedelem, teljesítményhez kötött jutalom
      • munkába járás támogatása közigazgatási határon kívülről
      • cafetéria juttatás szabályzat szerint
      • indokolt esetben kamatmentes munkabérelőleg, illetve segély váratlan élethelyzetek kezelésére
      • munkakörhöz kapcsolódó képzések támogatása
      • műszakpótlék

      Munkavégzés helye:

      • Budapest, VIII. kerület

      Céginformáció

      A Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt. a Józsefvárosi Önkormányzat tulajdonában álló ingatlanok bérbeadásával és elidegenítésével, közterületek fenntartásával, fizető parkolóhelyek üzemeltetésével, és település fejlesztéssel-beruházásokkal foglalkozik.
      Társaságunk célja, hogy szolgáltatásainkat a lehető legjobb minőségben biztosítsuk a józsefvárosiak részére.

      A munkakör betöltésének lehetséges időpontja: elbírálást követően azonnal