Karbantartó villanyszerelő

  • Cég neve

    Gi Group Recruitment Kft.

  • Munkavégzés helye

    Debrecen, Hajdú-Bihar, Magyarország

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

Miért csatlakozz a nemzetközi szinten elismert csőrendszerekkel és műanyag csövekkel foglalkozó partnerünkhöz? Mert a magasan képzett kollégák között hosszútávon tudod magad szakmailag fejleszteni, melyet kiemelkedő juttatási csomaggal honorálnak! Legyél Te az új KARBANTARTÓ VILLANYSZERELŐ a csapatban!

LEGFONTOSABB FELADATAID LESZNEK

  • Műanyagipari üzemben előforduló villamos meghibásodások esetén hibák feltárása, elhárítása;
  • Érzékelők, mágneskapcsolók, frekvenciaváltók, vezérlések cseréje, karbantartása;
  • Munkafolyamatok dokumentálása.

  • Rendelkezel villanyszerelő, vagy egyéb villamosipari végzettséggel;
  • Szereztél már legalább 3-5 éves tapasztalatot hasonló munkakörben;
  • Nem jelent számodra problémát az ügyeleti idő vállalása.

AMIT A CÉG BIZTOSÍT SZÁMODRA

  • Méltányos juttatási csomagot, amely az alapbéren felül tartalmazza a műszakpótlékot, cafeteriat és a mozgóbért;
  • Ezen felül utazási költségtérítésre is számíthatsz;
  • Tanulási és szakmai fejlődés is garantáltan vár rád;
  • Továbbá, különböző céges rendezvényeken is részt vehetsz!

EGYÉB INFORMÁCIÓK

  • Munkarend: Egy műszak, H-P (06:00-14:00);
  • Munkavégzés helye: Debrecen

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.