Karbantartó villanyszerelő

  • Cég neve

    Abroncs Kereskedőház Kft.

  • Munkavégzés helye

    2836 Baj, Petőfi Sándor utca 1.

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás
    • Beiskolázási támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • 2 műszak
  • Elvárások

    • Magyar anyanyelvi szint
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • A baji telephely elektromos ellátását biztosító hálózatok és berendezések karbantartása és javítása
  • Napi szintű üzemeltetéshez kapcsolódó és egyéb felmerülő villamossággal kapcsolatos karbantartási és javítási feladatok megoldása
  • Az üzemeltetett épületek elektromos és gépészeti rendszereinek tervszerű megelőző karbantartása, eseti javítása, hibaelhárítása
  • Műszaki dokumentációs folyamatokban való részvétel (szükség esetén az emelőgépekhez kapcsolódó karbantartások és felülvizsgálatok támogatása)

Elvárások

  • Villanyszerelő végzettség
  • Változó munkarend (szezon alatt 2 műszak, szezonon kívüli munkaidő: 7-15:30) vállalása
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Terhelhetőség
  • Együttműködő készség és csapatjátékos attitűd

Előnyt jelent

  • Számítógép felhasználói ismeretek (alapszintű)

Amit kínálunk

  • Stabil, hosszútávra tervezhető állás egy több mint 25 éve piacvezető vállalatnál
  • Bejelentett munkaviszony, határozatlan idejű munkaszerződés
  • Alapbéren felüli havi teljesítménybónusz, továbbá szezonális pótlék
  • Cafeteria juttatás
  • Munkába járás támogatása (30 Ft/km)
  • Iskolakezdési támogatás
  • Eszköztámogatás (jó minőségű munkaruházat)
  • Céges vásárlási kedvezmény
  • Hosszú hétvégék a szezonon kívül

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló

Céginformáció

„Azért vagyunk, hogy ügyfeleink biztonságban közlekedjenek minden nap.”
Az 1995-ben alapított Abroncs Kereskedőház Kft. a magyar gumiabroncspiac meghatározó szereplője. Büszkék vagyunk arra, hogy mára már regionálisan több mint négyszáz szakembernek biztosítunk munkát telephelyeinken és logisztikai raktárbázisainkon. Vállalatunk arra törekszik, hogy kiemelkedő szolgáltatást nyújtson az abroncskereskedelem és -szerelés, továbbá a gépjármű javítás területén, a legmodernebb gépek biztosította technológián túl profi szakembereink tudása és elhivatottsága révén.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja önéletrajzát!