Karbantartó üzemmérnök

  • Cég neve

    F. Segura Hungária Kft.

  • Munkavégzés helye

    5000 Szolnok Segura u. 1.

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása
    • Munkába járás támogatás
    • Élet- és balesetbiztosítás

  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Az F. Segura Hungária Kft. spanyol autóipari cégcsoport tagja, mely csoport fémalapú alkatrészek tervezésével, gyártásával és összeszerelésével foglalkozik. Termékeit világszerte értékesíti. A vállalat hosszú múltra tekint vissza, alapításunk óta fejlődésünk állandó.

A következő munkakörbe keresünk kollégát:

FŐBB FELADATOK, FELELŐSSÉGI KÖRÖK:

  • Termékgyártáshoz szükséges gépek, berendezések, eszközök rendelkezésre állásának biztosítása.
  • Gépek hatékonyságára, állásidőkre, hibaokokra vonatkozó elemzések készítése.
  • Karbantartási költségek csökkentését szolgáló fejlesztések megvalósítása.
  • Gyártósorokon végzendő műszaki változtatások elvégzésének felügyelete, a berendezések fejlesztése, a berendezések karbantarthatóságának javítása.
  • Részvétel a gépbeszerzési és üzembe helyezési projektekben.
  • Megelőző karbantartások tervezése, előkészítése, és ellenőrzése.
  • Részvétel a folyamatos fejlesztési projektekben (TPM, 5S, SMED, 8D, Kaizen).
  • Tartalék alkatrész felhasználás tervezése, kontrollálása, optimalizálása.
  • Karbantartó kollégák folyamatos szakmai támogatása, oktatása.
  • Dokumentáció kezelés.

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Gépész-, vagy villamosmérnöki diploma.
  • 2-3 éves karbantartó mérnöki tapasztalat.
  • Angol nyelv társalgási szintű ismerete.
  • AutoCAD, PLC ismeretek.
  • Lean ismeretek.

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Lehetőséget, hogy a legversenyképesebb iparágban fejlődhess és tanulhass, hiszen valóban nincs két egyforma napunk.
  • Szakmai és nyelvi képzésekkel támogatjuk fejlődésed.
  • Támogató és szakmailag felkészült csapat lesz segítségedre nap mint nap.
  • Mindezek mellett az alapbéreden túl Cafeteria, bónusz és utazási támogatással, valamint éves balesetbiztosítással köszönjük meg a sikerünkbe fektetett energiád.

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.