Karbantartó

  • Cég neve

    TRUPLAST-HUNGÁRIA Kft.

  • Munkavégzés helye

    6078 Jakabszállás, Petőfi Sándor utca 44.

  • Fizetés

    Nettó 300e - 340e Ft havi bér
  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás
    • Beiskolázási támogatás
    • Nyugdíjpénztár

    • Alkalmazotti jogviszony
    • 2 műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • Időszakos karbantartások elvégzése a karbantartási terv alapján
  • Részvétel az új gépek beüzemelésében
  • Elvégzett javítások, kiépítések, hibaelhárítások dokumentálása, munkalapok vezetése
  • Egyéb karbantartási feladatok elvégzése

Elvárások

  • Gépészeti vagy Villamossági szakirányú végzettség
  • Precíz, alapos, dinamikus munkavégzés

Előnyt jelent

  • Gyártósori gépek karbantartásában szerzett tapasztalat
  • Targonca vezetői engedély

Amit kínálunk

Vállalatunk a település legnagyobb munkaadója, ahol nagy értéket fordítunk a családias és biztonságos munkakörnyezet megteremtésére. Hosszútávra keresünk kollégákat, mert azon kevés vállalatok egyike vagyunk, ahol az egyre nehezebb gazdasági környezetben, egyre növekvő megrendelésállománnyal és növekedési perspektívával rendelkezünk.

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Parkoló

Céginformáció

Több, mint 40 év innováció tette a TRUPLAST GmbH-t tömlők és tömlő szerelési egységek egyik vezető fejlesztőjévé és gyártójává, telephelyekkel és licenc felhasználókkal a világ több pontján. A TRUPLAST csoport két telephelyen foglalkozik gyártással igényes vevői számára, melyek elsősorban a háztartási gép gyártás és magas minőségi igényű ipari felhasználások piacvezető márkái.

A jelentkezés gombra kattintás után töltse fel kérem a magyar nyelvű szakmai önéletrajzát.