TecHr Invest Műszaki és Humán Szolgáltató Kft logo

Karbantartó

  • Cég neve

    TecHr Invest Műszaki és Humán Szolgáltató Kft

  • Munkavégzés helye

    2045 Törökbálint

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

A következő feladatokkal fogsz találkozni nálunk:
  • fellépő üzemzavarok villamos vagy gépész hibáinak feltárása, javítása egyénileg és/vagy mérnöki támogatás mellett
  • épületekben/gyárakban található teljeskörű villamos vagy gépész karbantartás
  • napi javítások, napi ellenőrzések elvégzése
  • garanciális szerelések
  • együttműködés technikusokkal, mérnökökkel
  • elvégzett feladatok szabályszerű adminisztrációja
  • jogszabályok és más előírások betartása

Elvárások

Ami sikeresség tesz Téged:
  • villanyszerelő vagy gépész vagy egyéb villamos/gépész szakirányú végzettség, min 1 év tapasztalat és előnynek számít, ha volt tapasztalatod épületüzemeltetésben
  • műszaki beállítottsággal rendelkezel
  • felhasználói szintű számítógépismeret és volt már dolgod munkalapok készítésével
  • van jogosítványod és vezettél már kistehergépjárművet 3,5t-ig
  • utazási hajlandóság (munkavégzés helye országos)
  • nem félsz személyi emelővel a magasba törni
  • önállóan és csapatban is együtt tudsz működni

Amit kínálunk

Amivel mindezt mi támogatni tudjuk:
  • versenyképes alapbér
  • munkaeszközök biztosítása (mobil, szerszámok)
  • munkaruha biztosítása
  • bejárási támogatás 30 Ft/km
  • cafeteria
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • bejelentett, határozatlan idejű munkaviszony

Céginformáció

Amivel foglalkozunk:
Épületüzemeltetések során villamos és gépész tevékenységek teljeskörű elvégzése, gyenge-, és erősáramú villanyszerelési munkák, 0,4 kV-os és 10 kV-os hálózatok tervezése, kiépítése, telepítése és karbantartása, 10 kV-os villamos elosztók és szakaszolók, transzformátorok karbantartása, villamos kapcsolások elvégzése, érintésvédelmi feladatok ellátása, műszaki felmérések készítése, szaktanácsadás, kamerarendszerek, riszatórendszerek szerelése, napelemek telepítése, világosításkorszerűsítés.

Csatlakozz Hozzánk, ha elképzeléseid találkoznak a fent leírtakkal, várjuk megkeresésedet és örülnénk egy megküldött önéletrajznak is fizetési igény megjelölésével!