WHC Personal Személyzeti Szolgáltató Kft. (Fizikai) logo

Karbantartó technikus (WHC013018)

  • Cég neve

    WHC Personal Személyzeti Szolgáltató Kft. (Fizikai)

  • Munkavégzés helye

    Polgárdi

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • A területéhez tartozó gépek, berendezések rendelkezésre állásának és megbízható működésének biztosítása
  • Karbantartási feladatok előkészítése, a megelőző karbantartási intézkedések irányítása, végrehajtása
  • Operatív karbantartó csoport hatékony irányítása
  • Létszámgazdálkodás
  • Szakmai irányítás és támogatás
  • Műhelyrend fenntartatása
  • Operatív karbantartással megbízott külső céges dolgozók munkájának koordinálása és felügyelete
  • Épületgépészethez kapcsolódó feladatok ellátása
  • Szoros kapcsolattartás mérnökséggel, termeléssel
  • Alkatrész management

Elvárások

  • Minimum középfokú, műszaki szakirányú végzettség
  • Vezetőként szerzett minimum 2 év releváns tapasztalat
  • TPM szemlélet és ismeretek
  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete
  • Office programok magabiztos használata, kiemelkedő EXCEL ismeretek
  • Munkatársak tanításával, irányításával kapcsolatos tapasztalat
  • Jó analizáló, elemző képesség
  • Csapatban való együttműködés, határozott magabiztos fellépés
  • Munkabiztonsági, környezetvédelmi és minőségbiztosítási ismeretek

Amit kínálunk

  • Versenyképes alapbér
  • Bónusz, cafetéria
  • Munkaidő: 8:00-06:30
  • Támogató, barátságos légkör
  • Hosszútávú munkalehetőség

Céginformáció

Piacvezető partnerünk állományába keresünk karbantartó technikust.