Karbantartó technikus

  • Cég neve

    Pannonjob Kft.

  • Munkavégzés helye

    8154 Polgárdi

  • Fizetés

    Bruttó 700e - 850e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • A területhez tartozó gépek, berendezések rendelkezésre állásának és megbízható működésének biztosítása
  • Berendezések állapotfelmérése és az állapotok nyomonkövetése
  • Karbantartási feladatok előkészítése, a megelőző karbantartási intézkedések irányítása, végrehajtása​​​​
  • Operatív karbantartó csoport hatékony irányítása
  • Létszámgazdálkodás (üzemzavar elhárításra, vészhelyzetekre, előkészítési munkákra, tervszerű javításokra)
  • Szakmai irányítás és támogatás, műhelyrend fenntartatása
  • Operatív karbantartással megbízott külső céges dolgozók munkájának koordinálása és felügyelete
  • Épületgépészethez kapcsolódó feladatok ellátása, szoros kapcsolattartás mérnökséggel, termeléssel
  • Alkatrész management

Elvárások

  • Minimum középfokú, műszaki szakirányú végzettség
  • Vezetőként szerzett minimum 2 év releváns tapasztalat
  • TPM szemlélet és ismeretek
  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete
  • Office programok: Excel/Word/Outlook magabiztos használata, kiemelkedő Excel ismeretek
  • Munkatársak tanításával, irányításával kapcsolatos tapasztalat
  • Jó analizáló, elemző képesség
  • Csapatban való együttműködés, határozott magabiztos fellépés
  • Munkabiztonsági, környezetvédelmi és minőségbiztosítási ismeretek

Előnyt jelent

  • SAP ismeretek

Amit kínálunk

  • Tapasztalattól függő, kiemelkedő havi bérezés bruttó 700.000 Ft-tól
  • KPI alapján adható 10%-os havi bónusz
  • Nettó 30.000 Ft szép kártya juttatás
  • Bejárási költségtámogatás 30 Ft/km

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Parkoló

Céginformáció

A légszűrés technika piacvezető szakértőjeként partnerünk világszínvonalú termékeket szállít autóipari, gyógyszeripari és tisztatéri légtisztítási megoldásokhoz. Cégük alapelvei a csapatszellem, a nyílt kommunikáció, és a folyamatos fejlődés. Polgárdi telephelyük bővítése kapcsán keresik csapatuk új tagjait.

Jelentkezését magyar nyelvű, fényképes önéletrajzzal és megadott bérigénnyel várjuk.