Karbantartó technikus

  • Cég neve

    ICE-STAR Szerviz Kft.

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

  • Fizetés

    Nettó 350e - 450e Ft havi bér Jutalék
  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Nyelvtanulás támogatása
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Biddle prémium klímaelválasztó berendezések karbantartása országosan (tisztítás, mechanikus és elektromos kötések ellenőrzése, egyéb egyszerű feladatok)
  • Midea kazettás multi klíma rendszerek karbantartása (Budapest, alkalmanként Pécs, Szeged, Győr, Debrecen)
  • Danfoss kompakt aggregátokkal, KD elpárologtatókkal szerelt egyszerű hűtőkörök karbantartása (Budapest, alkalmanként Pécs, Szeged, Győr, Debrecen)
  • fenti berendezések, rendszerek telepítésében való részvétel
  • a munkakör sok utazással jár, de normál munkaidőkereten belül, korrekt módon!

Elvárások

  • pontos megjelenés
  • jó kommunikáció
  • önálló, igényes munkavégzés
  • műszaki érzék
  • B kategóriás jogosítvány releváns vezetési tapasztalattal

Előnyt jelent

  • villanyszerelői képesítés
  • F-gáz vizsga
  • angol vagy német nyelvtudás
  • gépkezelői jogosítvány

Amit kínálunk

  • teljes egészében bejelentett, valóban versenyképes fizetés
  • pontos és garantált havi bérkifizetés
  • színvonalas munkaruházat és munkaeszközök
  • változatos feladatkör
  • előrelépési lehetőség (Biddle kivitelezésvezető, hűtéstechnikai kivitelezések)

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Kutyabarát
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Az Ice-Star Szerviz a Biddle kizárólagos hazai és hivatalos régiós képviselete; körülbelül 40 főt foglalkoztató, stabil hátterű, folyamatosan növekedő vállalat debreceni központtal, budapesti kirendeltséggel. Jelen hirdetéssel a Budapest melletti irodánk csapatát kívánjuk bővíteni. Megbízható céges hátteret, fejlődési lehetőséget biztosítunk számodra!

Kérünk, hogy a fényképes önéletrajzod mellé írj pár sort magadról (mi a célod, miért jelentkezel hozzánk, és bármi, amit fontosnak tartasz). Köszönjük szépen!