Karbantartó technikus

  • Cég neve

    Biolab Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1141 Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon

    • Alkalmazotti jogviszony
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 5-10 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • A cég által üzemeltetett telephelyek épület - és gépkarbantartó tevékenységeinek elvégzése
  • A feladat jellegétől függően partnercégek bevonása a karbantartási feladatok végrehajtásához
  • Műszaki jellegű problémák felmérése, megelőző, TMK jellegű feladatok elvégzése
  • Karbantartási dokumentációk vezetése
  • Fejlesztési és hibamegelőző javaslatok megfogalmazása a munkahelyi vezető felé
  • Részvétel a technológiai berendezések karbantartási, javítási folyamataiban
  • Folyamatos kapcsolattartás és együttműködés a műszaki vezetővel

Elvárások

  • Műszaki végzettség (pl. gépész, villanyszerelő, épület karbantartó, lakatos, stb.)
  • Legalább 5 év szakirányú gyakorlat
  • Magas fokú műszaki gondolkodásmód és érzék
  • A gyakorlatban történő hiba feltárásra és megoldási javaslattételre való képesség
  • Nagyfokú precizitás és önállóság, megbízhatóság
  • Kiváló problémamegoldó képesség, kreativitás
  • Gyors és hatékony munkavégzés

Előnyt jelent

  • Épület - és gépüzemeltetési tapasztalat
  • Alapszintű automatizálási ismeretek
  • Technikusi végzettség

Amit kínálunk

  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Hosszú távú, biztos munkahely
  • Barátságos munkahelyi légkör
  • Modern irodai környezet
  • Munkaidő H-P 8.00-16.00

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Kerékpártároló

Céginformáció

Cégünk 32 éve működő, mikrobiológiai termékek gyártásával és forgalmazásával foglalkozó magyar tulajdonú zuglói vállalkozás.

Amennyiben a fenti álláslehetőség felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy a fizetési igény megjelölésével küldje el fényképes magyar nyelvű szakmai önéletrajzát.