Karbantartó

  • Cég neve

    SeaMaster Products Kft.

  • Munkavégzés helye

    4002 Debrecen

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

Jövőbeni kollégánk feladata egyműszakos munkarendben az üzemi berendezések és területek
megelőző és eseti karbantartásának elvégzése, karbantartási anyagok beszerzésében való segítség,
külső karbantartói munkacsoportok segítése, berendezések optimális beállításában és felügyeletében
való részvétel és a munkavégzéssel kapcsolatos munkalapok kitöltése.

Elvárások

- középfokú végzettség
- jó terhelhetőség
- jó kommunikációképesség
- önálló problémamegoldó készség
- precizitás, pontos műszaki szemlélet
- rendezett munkakörnyezet kialakítása, fenntartása

Előnyt jelent

- gyártó vagy karbantartó műhelyi tapasztalat
- felsőfokú műszaki végzettség
- hasonló gyártói területen szerzett munkatapasztalat
- élelmiszerüzemi területen szerzett tapasztalat
- középszintű angol nyelvtudás

Amit kínálunk

Leendő kollégánkat versenyképes jövedelemmel, utazási támogatással, fejlődési és előrelépési
lehetőségekkel várjuk. Pályakezdők jelentkezését is várjuk, amennyiben rendelkeznek műszaki
tapasztalattal.

Céginformáció

A Debreceni székhelyű gyorsfagyasztott pizzákat gyártó üzem, keres munkavállalót az alábbi pozícióra.

A 'jelentkezem " gombra kattintással, magyar nyelvű önéletrajzzal.