Karbantartó / Raktáros

  • Cég neve

    Worklife

  • Munkavégzés helye

    8182 Peremartongyártelep, Hrsz: 06/75

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'B' kat. jogosítvány

A magyar pirotechnikai piacnak meghatározó szereplőjének a megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

KARBANTARTÓ / RAKTÁROS

Olyan sokoldalú, gyakorlatias karbantartó-kertész munkatársat keresünk, aki elvégzi az eszközeink karbantartását, valamint biztosítja a raktárépületek állagmegóvását, rendben tartja azok környezetét. Részt vesz a raktári feladatok ellátásában, nem riad meg a fizikai munkától sem. Ideális jelöltünk a változatos munkakörben önállóan, a jó gazda szemével lát, és figyelmével felelősen gondozza a telephely értékeit.

Legfontosabb feladatok:

  • A cég eszközeinek karbantartása
  • A raktárépületek karbantartása, kisebb javítások elvégzése
  • A telephely környezetének kertészeti karbantartása (metszés, gallyazás, fűnyírás)
  • Közreműködés a raktári pakolásban és az árumozgatás során

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Minimum középfokú, műszaki jellegű végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési tapasztalat, saját autó
  • Gyakorlatias gondolkodásmód
  • Vásárló-orientált viselkedés
  • Önálló, munkavégzés, megbízhatóság
  • Jó fizikai erőnlét
  • Eseti túlórák, hétvégi munkavégzés vállalása

Cégünk speciális tevékenysége miatt az alábbiak bármelyike előnyt jelenthet:

  • Pirotechnikus vagy pirotechnikai raktárkezelői végzettség
  • Érettségi
  • Vezetőüléses targoncavezetői jogosítvány (3324)
  • ADR vezetői engedély
  • Alapfokú angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Stabil munkahely, hosszútávú munkalehetőség
  • Rendezett munkakörülmények
  • Szakmai fejlődés lehetősége
  • Támogató munkatársak, családias közösség

Munkavégzés helye:

Amennyiben a munkakör felkeltette érdeklődésedet, fényképes önéletrajzodat küldd el  a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.