Karbantartó

  • Cég neve

    Qualitative Production Zrt.

  • Munkavégzés helye

    9027 Győr, Bükkfa utca 1.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Folyamatos munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • Cella/Gépsor felkészítése a termelésre
  • Megelőző karbantartás a karbantartási tervnek megfelelően
  • Gépek üzemeltetése során fellépő hibák okának feltárása, azonnali javítása
  • Részvétel új berendezések beüzemelésében, telepítésében
  • Az elvégzett feladatok dokumentálása
  • Részvétel a folyamatos fejlesztési projektekben és munkában (TPM, 5S, IATF)
  • Gépek és környékük tisztán tartása
  • Egyéb általános karbantartói munkák elvégzése

Elvárások

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Önállóság, precizitás
  • 2+2-es munkarend vállalása
  • Termelő cégnél szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Szakmai tapasztalattól függő bérezés
  • Cafetéria: már az első hónap után, Szép kártya esetében havonta nettó 25.000 Ft
  • Havonta teljesítmény ösztönző bónusz
  • Jelenléti bónusz
  • Havi túlóra kifizetés
  • Bejárás támogatás: gépkocsi esetén: 30Ft/km, tömegközlekedés esetén: 86%
  • Azonnali kezdési lehetőség
  • Teljes mértékben bejelentett munkaviszony
  • Szakmai fejlődés előrejutási lehetőség
  • 2+2-es 12 órás munkarend (nappal, nappal, pihenő, pihenő, éjszaka, éjszaka, pihenő, pihenő)
  • Túlórapótlék
  • Éjszakára 30% pótlék
  • Vasárnapra 50% pótlék
  • Fiatal, lendületes, elhivatott csapat, barátságos légkör

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Céginformáció

Magyarország legfejlettebb régiójában, egyedi gépek, berendezések gyártásával, illetve hengerfejek megmunkálásával foglalkozó QP Zrt. keres tapasztalt karbantartó munkatársakat Győrben.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk fényképes önéletrajzát a Profession felületén.