Karbantartó

  • Cég neve

    Prémium Kert Kft

  • Munkavégzés helye

    6728 Szeged, Algyői út 72.

  • Fizetés

    Bruttó 267e - 267e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Munka típusa

    • Részmunkaidő
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Villamos szakterülethez tartozó berendezések karbantartása meghibásodás esetén.
  • Új eszközök beüzemelése üzleteink számára, illetve cseréje. (elektronika, bútorok, stb.)
  • Vízzel kapcsolatos karbantartási feladatok.
  • Lakatos jellegű feladatok ellátása pl.: hegesztés, forrasztás.
  • Raktár és boltok körüli kisebb munkálatok ellátása.
  • Meghibásodás esetén a probléma elhárítása.

Elvárások

  • Önálló munkavégzés a kérések alapján.
  • Pontosság, precízség, megbízhatóság.
  • B kategóriás jogosítvány.
  • A munkafeladatok elvégzése és beosztása fontossági sorrendben történik. A munkavállalónak ez alapján kell haladnia a folyamatokkal, feladatokkal.

Előnyt jelent

Előny a hasonló munkakörben szerzett tapasztalat, vagy szakmunkás iskolai végzettség. Illetve előnyt jelent még a remek problémamegoldó képesség és a gyors reakció készség.

Amit kínálunk

  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség.
  • 4 órás bejelentett munkaidő.
  • Tervezett munkanapok (melyben rugalmasak vagyunk): hétfőtől péntekig
  • A munka felvételének helye: Szeged, Algyői út, 72. Továbbá a munkálatok: Szeged városában.
  • Céges rendezvények.
  • Megnyerő közösség.
  • Családias légkör.
  • Szabad hétvége.

Munkahelyi extrák

  • Kávézó
  • Parkoló

A jelentkezéshez, kérjük fényképes önéletrajzot csatoljon.