Karbantartó (PET előforma gyártási területre)

  • Cég neve

    Deltaplast Zrt.

  • Munkavégzés helye

    6000 Kecskemét, Juhász utca 2.

  • Fizetés

    Nettó 300e - 370e Ft havi bér
  • Egyéb juttatások

    • Egészségpénztár
    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Pályakezdő/friss diplomás
    • Általános iskola

A DELTAPLAST Kecskemét egyik legnagyobb, 100% magyar tulajdonban lévő vállalata. Az elmúlt 30 évünk alatt folyamatos fejlesztéseinkkel dinamikus növekedést értünk el, így váltunk mára a hazai PET előforma, illetve a nemzetközi gépkocsi alkatrész gyártás meghatározó szereplőjévé.

Főbb feladatok, munkák

  • A gyártószerszámok, fröccsöntő gépek, az épület és annak berendezéseinek karbantartása a PET előforma fröccsöntő üzemben
  • Betét- és szerszámcserék elvégzése
  • Szerszámok és gépek karbantartási feladatai
  • Gépek és berendezésekben keletkező hibák feltárása és azok elhárítása
  • A termelés műszaki támogatása

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Műszaki beállítottság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Műszaki/műszerész végzettség
  • Ha van targonca vagy darukezelői jogosítványod

Egyéb információ

Egynapos bejelentéssel, "próbanapon" lehetőséget biztosítunk, hogy kipróbálj minket, mielőtt végleges döntést hozol.

Felelősséget vállalunk egymásért, tisztelettel fordulunk munkavállalóink felé, elhivatottan dolgozunk közös céljainkért és sikereinkért.

Amit kínálunk

  • Összeszokott, nyitott, fiatalos csapatba érkezel (kb. 20 fő a teljes gyáregység összlétszáma)
  • Eltolt 2 műszakos munkarend, délelőttös betanulással (6:30-15:00 és 9:30-18:00)
  • Béren kívüli juttatás már a próbaidő alatt is - nettó 33.000 Ft SzéP kártyára
  • Patika Egészségpénztári kártyára 6.000 Ft - a próbaidőt követően
  • Támogatjuk a munkába járásod (helyi és helyközi bérlet 100%-ban, Kecskemét közigazgatási területén kívülről autóval történő bejárás esetén 30 Ft/km)
  • Hosszú távon stabil munkahelyed és kiszámítható jövedelmed lehet
  • Igényes, tiszta, HACCP előírásnak megfelelő munkakörnyezetben dolgozhatsz
  • Nem hagyunk Magadra, mindig van aki segít Neked még a betanulási idő után is

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Karbantartó