Karbantartó Operátor (Épületkarbantartás)

  • Cég neve

    IBIDEN Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    Dunavarsány

  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Autóipari vállalatunk a világ egyik vezető részecskeszűrő gyártója. Termékeink kiszűrik a motor által kibocsátott káros szemcsék több mint 99%-át, nagymértékben hozzájárulva ezzel környezetünk védelméhez. Minden erőnkkel azon vagyunk, hogy a japán technológia és a magyar szaktudás optimális ötvözésével fenntartsuk folyamatos fejlődésünket.

Dunavarsányi telephelyünkre jelenleg az alábbi munkakörbe keresünk munkaerőt:

Feladatok:

  • Technológiai mosogatók karbantartása

  • Ajtók javítása

  • Gyantapatronok cseréje

  • Szivattyúházakban medenceszűrő cseréje

  • Aknafedők ellenőrzése, tisztítása

  • Egyéb épületkarbantartással kapcsolatos feladatok ellátása

Elvárások:

  • Legalább szakmunkás iskolai végzettség

  • Számítógép felhasználó szintű ismerete,

  • Jó kommunikációs készség, problémamegoldó képesség és pozitív hozzáállás,

  • Csapatmunkában való együttműködési képesség,

  • Minőség - és folyamat-centrikus szemléletmód

Amit kínálunk:

  • Határozatlan idejű munkajogviszony

  • Versenyképes fizetés

  • Munkába járás támogatása

  • Fejlődési lehetőség

  • Változatos, kihívásokkal teli munkakör

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük, jelentkezzen weboldalunkon a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.