Karbantartó munkatárs

  • Cég neve

    ''HÁDA-1'' Kft.

  • Munkavégzés helye

    1149 Budapest, Nagy Lajos király útja 157.

  • Fizetés

    Nettó 409e Ft havi bér
  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Cafeteria

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Általános karbantartási feladatok a meglévő üzletekben, telephelyeken (Budapest, környéke, Dél- és Nyugat-Magyarország)
  • Kivitelezési feladatok elvégzése üzletnyitások, üzletfelújítások során

Elvárások

  • B kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat
  • Szakirányú végzettség (bármilyen szakirány)
  • Karbantartásban szerzett munkatapasztalat
  • Rugalmas hozzáállás
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Terhelhetőség, megbízhatóság

Amit kínálunk

  • Teljes munkaidő, bejelentett állás
  • Bérezés nettó: 399.350 Ft
  • Dolgozói vásárlási kedvezmény
  • SZÉP-kártya juttatás: havi nettó 10.000 Ft
  • 25 év alatt SZJA mentesség (15%-kal magasabb nettó alapbér)

A " jelentkezem" gombra kattintás után kérem, csatolja önéletrajzát!